GÜVENLİK KAMERALARININ FAYDALARI

SEDAT BAYRAKLI | 19 Ocak 2019

Newocam.com adresinde yayınladığımız blogumuzun bu haftaki ve uzun bir aradan sonra 2. başlık konusu güvenlik kameralarının faydaları. 8 maddede topladığımız bu faydaları buyurun birli

Example blog post alt

Newocam.com adresinde yayınladığımız blogumuzun bu haftaki ve uzun bir aradan sonra 2. başlık konusu güvenlik kameralarının faydaları. 8 maddede topladığımız bu faydaları buyurun birlikte okuyalım:
1- İlk sıraya güvenlik kameralarının en önemli özelliğini koymamız gerekiyor Caydırıcılık. Hırsızlar, araba, ev, işyeri sahiplerinin önlem aldığını görüp, soygundan vazgeçiyorlar.
2- Güvenlik kameraları gözlerini bile kırpmadan sürekli kayıt yaparlar. Newocam güvenlik kameraları gördüğü her şeyi sadece size gösterecektir
3- Sorumluluklarını düşünen bir görgü tanığı korkuya kapılırken güvenlik kameraları korkusuz ve ne gördüğünü göstermekte cömerttir. Bu ise bir suçtan muzdarip hale düşen kimselerin haklılıklarını güneş kadar gerçek yapar.
4- Vandalizmle mücadelede, kamu malına zarar verenleri tespit etmekte, küçük kabahatlerin tespitinde veya önnlenmesinde yerel yönetimlerin elini güçlendirir.
5- Trafik ihlallerini görür kaydeder ve cezai işlemleri oracıkta hazırlayıp mail yoluyla sorumlulara yollayarak dikkatsiz sürücüleri yola getirir. Sonuçta trafik suçları masum insanları tehdit ettiği ortadadır.
6- Asayiş ekiplerinin işlenen bir suç mahalinde ilk sordukları soru güvenlik kamerası olup olmadığı yönündedir. Suçluların tespiti, yargılanması ve kuşkuya mahal bırakmadan hüküm verilebilmesi noktasında benzersiz bir delildir.
7- Güvenlik Kamera sistemlerinde meydana gelen hızlı teknolojik gelişmeler, kayıt ve izleme sistemlerinde ulaşılan üstün performans neticesinde çok büyük toplu konut sitelerin güvenliğinde önemli bir rol oynamaya başlamıştır.
8- Son olarak şunu da söylemeliyiz. CCTV kamera sistemleri tercih edilip taktırıldıktan sonra sadece 12 volt elektiriğe ihtiyaç duymasıdır. Bir kez kurulan sistem odası ve kamera şebekesi masrafsız bir şekilde ek ödemeler getirmeden 7/24 izlemesini yapar. Bir kamera sisteminin işletme ve bakım giderleri son derece düşük ve nadiren olmaktadır. Yani bir kapalı devre izleme sisteminiz varsa konsantrasyonu dağılmadan mülkünüzü, malınızı, hatta sizleri 7/24 koruyan caydırıcı etkisi olan ve en önemlisi maaş ödemediğiniz bir bekçiniz var demektir.
Newocam bu noktada ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmeti sağlamaktadır. Uygun kurulum maliyeti, kullanıcı dostu ürünlerinin kolay kullanımı servis ve bakım hizmetleriyle daima sizin yanınızda olacaktır.

2 Yorum

Mehveş Trabzonlu

26 Ocak 2019

Bunu beğendim. bu yazıyı beğenmek için çaba harcamadım. çünkü güzel ve malesef güzel. bu yüzden yorum yazdım siz de yazabilirsiniz güzel olur mu?. Bunu beğendim. bu yazıyı beğenmek için çaba harcamadım. çünkü güzel ve malesef güzel. bu yüzden yorum yazdım siz de yazabilirsiniz güzel olur mu?.

Reply

Jülide Elmayanak

21 Ocak 2019

Bunu beğendim. bu yazıyı beğenmek için çaba harcamadım. çünkü güzel ve malesef güzel. bu yüzden yorum yazdım siz de yazabilirsiniz güzel olur mu?. Bunu beğendim. bu yazıyı beğenmek için çaba harcamadım. çünkü güzel ve malesef güzel. bu yüzden yorum yazdım siz de yazabilirsiniz güzel olur mu?.

Reply

Yorum yazın

İŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?